sobota 14. června 2014

DELI fest 13.6.-15.6.

Dneska jsem byla v Havlíčkových sadech, měla jsem v plánu se tam podívat na první ročník festivalu DELI fest, který se o tomto víkendu věnuje italské kuchyni, vínu a hudbě a má zajímavý doprovodný program i pro děti. Letos proběhnou ještě další dvě části, jedna bude věnovaná Francii a ta třetí Anglii. Vstup je zdarma, lidí tak akorát a počasí krásné, tak pokud vás baví korzovat, bavit se s přáteli a ochutnávat italské jídlo, určitě neváhejte a jděte se podívat. Já si ale nejvíc užila bublinkový program pro děti :)

Program:

Sobota:
13:00 Divadlo "Kašpárkova dobrodružství"
15:30 Xindl X
17:00 Dětská opera Praha
19:00 Acustico POP&Chitarra J.X.Baro
20:00 Cirk La Putyka

Neděle:
13:00 Divadlo "Jak medvědi vařili"
14:00 Giociliere per i bambini
15:30 Kašpárek v rohlíku
17:00 Loutky bez hranic "Bramborové království"
19:00 Blues italiano

Program dětská zóna
10:00-16:00 Čokoládový workshop
13:00-18:00 Pohádkové výtvarné dílničky

Program Ladies zóna
10:00-19:00 Make-up factory/ luxusní dekorativní kosmetika
                       Samoopalovací centrum

Postřehy:

Placení na festivalu probíhá pomocí čipu, který vám nabijí v jednom z mnoha stánků k tomu určených, nevyčerpané peníze vám pak samozřejmě zas vrátí zpátky ;) Pak už se můžete vrhnout k celé řadě stánků a užívat si dobrot.
Jsou tu i velké stany, v jedněch najdete zónu pro ženy s možností líčení a samoopalovacím centrem (to kdyby vám sluníčko nestačilo ;) a v dalších je program pro děti (zdarma). Moc se nám to líbilo.
Havlíčkovy sady jsou krásným místem na procházku a spojit je s takovou to akcí byl dobrý nápad. 

Jestli se vám tato recenze líbila, dejte prosím "like" mojí stránce na facebooku zde, abyste mohli dostávat pravidelně informace o nových receptech a recenzích. A odebírejte Jídlujeme i na youtube zde

Pozn.: Pravda je, že ačkoliv jídlo vypadalo lákavě nic jsem neochutnala, mnohem radši bych si dala víno, na které si můžete pořídit speciální festivalovou sklenku, ale nepiji alkohol :D Tak jsem šla do Sparu a koupila si svůj oblíbený jogurt. 


Žádné komentáře:

Okomentovat